KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11488204
nr 1148 8204
Leif Knudsen
(1928-1975), Sverige
Blandteknik, Signerad och numrerad -52, Figur till häst, motivet: 31x31 ca
Leif Knudsen, svensk bildkonstnär född 1928, död 1975.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:32:27
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
450 kr